20 دانستنی جالب از دنیای سگ ها، با وفاترین دوست انسان

کاربران باید دقت داشته باشند که استفاده طولانی مدت و بدون رعایت نکات بهداشتی می تواند خطرات زیادی برای آنها به همراه داشته دانستنیهای اموزنده باشد. با توجه به اینکه موبایل های امروزی همیشه و در هر حالتی در دست انسان می باشند، لذا در معرض آلودگی های زیادی نیز قرار می گیرند. در این مطلب انواع جملات آموزنده کوتاه با انواع متن های جالب و زیبا را مطالعه کردید که امیدواریم این متن ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

دانستنیهای علمی

سنت لوسیا تنها کشوری در جهان است که از روی نام یک زن، نامگذاری شده است. جملات آیا میدانید کوتاه جملات مناسبی برای عکس‌نوشته هستند. این جملات برای خواننده‌ خسته‌کننده نیستند و اتفاقا او را برای دانستنی‌های بیشتر مشتاق می‌کنند.

با توجه به واردات مستقیم شرکت ، موبایل سلام دارای انبار گسترده ای وسیع از قطعات و تجهیزات به روز موبایل و تبلت است،که می توانید این قطعات را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش دهید. در این بخش به بررسی اطلاعات عمومی و دانستنی های جالب درباره موبایل درباره تاریخچه این تکنولوژی می پردازیم. فاصله مچ دست تا آرنج شما به اندازه ی طول پای شماست.

متن یک خطی خاص و سنگین برای استوری [زیبا و کوتاه]

تعداد افرادی که سالانه از نیش زنبور می‌میرند بیشتر از کسانی است که سالانه از نیش مار می‌میرند. پرفروش ترین موبایل هوشمند اپل، موبایل آیفون 5 می باشد که بیش از 70 میلیون نمونه از این مدل در جهان به فروش رسیده است. مغز انسان تنها 2 درصد از وزن انسان را تشکیل می دهد ولی 25 درصد اکسیژن دریافتی بدن را به تنهایی مصرف می کند.

زخم های دیابتی| درمان زخم پای دیابتی| جلوگیری‌ از قطع عضو افراد دیابتی

20 دانستنی جالب از دنیای سگ ها، با وفاترین دوست انسان

ـ با ۳۰ گرم طلا میتوان نخی به طول ۸۱ کیلومتر درست کرد . ـ تعداد افرادی که سالانه از نیش زنبور میمیرند بیشتر از کسانی است که سالانه از نیش مار میمیرند. ظروف پلاستیکی ۵۰ هزار سال طول میکشد تا در طبیعت شروع به تجزیه شدن کنند. ۵۰ %جمعیت جهان هیچگاه در طول حیات خود از تلفن استفاده نکرده اند.

ـ مغز انسان بیش از سایر اعضای بدن کار میکند وبیش از20% از انرژی بدن را مصرف می کند. دانستنی های علمی کوتاه و جالب -پروانه ها با پای خود مزه را احساس میکنند . شتر در هنگام تشنگی می‌تواند ۹۵ لیتر آب را در کمتر از ۳ دقیقه بنوشد.

  • زمانیکه عطسه میکنید قلب شما به اندازه یک میلیونم ثانیه ایستاد میشود.
  • 28.آیا می دانید حنجره زرافه دارای تار صوتی نیست و او گنگ است.
  • 22.آیا می دانید نقره می تواند 650 نوع میکروب را از بین ببرد ومواد ضد عفونی قوی است .
  • جملات آیا میدانید کوتاه جملات مناسبی برای عکس‌نوشته هستند.
  • 18- زندگی چندان عادلانه به نظر نمی رسد، با این حال زیباست.
  • جنین انسان بعد از هفده هفته می تواند خواب هم ببیند.