مراقبت های بعد از تزریق ژل لب ️ + ماساژ️ دکتر تفت

در بعضی موارد ، لب ها ممکن است  دقیقا ظاهری که می خواهید را نشان ندهد. چه در کل زندگی خود لبهای نازک داشته باشید و چه این کاهش حجم ناشی از فرآیند پیری باشد، تقویت لب یک روش اثبات شده برای ایجاد شکل ، حجم است. ژل لب با هدف افزایش حجم و بهبود فرم لب ها تزریق می شود و میزان ژل و عمق تزریق آن به نوع ماده استفاده شده و همچنین سلیقه افراد بستگی دارد. یکی از معیار های اصلی که همیشه افراد در زمان انتخاب یک روش درمانی به آن توجه ویژه ای داشتند را می توان هزینه تزریق ژل به لب دانست که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

به طور معمول حدود ۴ هفته طول می کشد تا مواد پرکننده در آن مستقر شود و به ظاهر نهایی و دلخواه برسد. باید هر پنج تا ده دقیقه و تا شش ساعت بعد از تزریق به این کار ادامه دهید و روی ناحیه ورم کرده یخ بگذارید. به یاد داشته باشید ظاهری که در چند ساعت اول بعد از تزریق می بینید اندازه واقعی لب ها نیست. میزان زیادی از این برجستگی به دلیل التهاب است و بعد از حداکثر یک روز برطرف می شود. معمولا برای اینکه لب هایتان به اندازه و شکل دلخواهتان برسند، باید چند جلسه درمانی را طی کرده و چند مرحله تزریق انجام دهید.

ژل های تزریقی، حاوی اسید هیالورونیک بوده و جلوه زیبایی برای لب ها فراهم می کنند. اگر چه این روش سریع، آسان و با حداقل عوارض جانبی است، باید توسط جراح پلاستیک یا متخصص پوست معتبر انجام شود. درد و تورم پس از تزریق ژل لب به علت حساسیت بالا در این عضو از صورت طبیعی است. در صورت بروز درد شدید و یا تغییر رنگ در آن ناحیه سریعا با پزشک خود تماس بگیرید. یا اگر لبهای پری دارید و از فیلربا حجم دهندگی ضعیف تری استفاده  کرده باشید ، ممکن است نسبت به شخصی که فرم طبیعی لب هایش نازک تر بوده و از فیلر با حجم دهندگی بالاتری استفاده کرده است تاثیر تزریق زود تر از بین برود.

ژل های چسبناک و ضخیم نظیر ژوویدرم اولترا پلاس یا رستیلن لیفت دوام بیشتری دارند. آیا سابقه تبخال دارید؟ اگر بله، هر چند وقت یکبار تبخال می زنید؟ این سوال ها را باید پزشکتان قبل از تزریق ژل از شما بپرسد. می توانید از پزشک بخواهید روی مناطقی که برای اصلاح مد نظر شماست ، اقدام کند .

این روش موقتی است و در نتیجه شما باید هر چندماه یکبار جهت ترمیم فرم لب به پزشک مراجعه کنید تا تزریق مجدد انجام شود. در واقع تزریق باید سالی دو الی سه بار تکرار شود که این موضوع با صرف وقت و هزینه بیشتر همراه است. اغلب مطب دکتر متخصص پوست و مو بسیار شلوغ است و وقت دهی می تواند با کمی مشکل و سختی همراه باشد، اگر نتوانستید از طرق دیگر وقت بگیرید، می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

برخی از پرکننده های هیالورونیک اسید VOLUMA، فرموله شده اند که دوام بیشتری دارند، اما معمولاً در مناطق خاصی مانند گونه ها تزریق می شوند. نحوه تزریق فیلر بسیار بر نتیجه نهایی موثر است و به همین دلیل نتیجه نهایی کار پزشکان مختلف بسیار متفاوت است. به عنوان مثال فیلر را می‌توان به قسمت‌های مختلفی از لب تزریق کرد. در صورتی که فیلر مستقیما به لب تزریق شود لب‌ها ظاهری پر تر و حجیم‌تر خواهند داشت و در صورتی که به مرزهای لب تزریق شود باعث لیفت لب‌ها می‌شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار