خرید لاکچری‌ترین مدل‌های سرویس طلا عروس دیجی‌زرگر | hsaatchi

بنابراین اگر قرار به خرید سرویس طلا جدید عروس باشد؛ آنها ترجیح می دهند مدل هایی که ساده تر و شکیل تر هستند را انتخاب کنند. یک نمونه بارز، سرویس طلا طرح لکسوس است که در عین سادگی، جلوه و شکوه تمام را به رخ می کشد. الماس یک سنگ بی رنگ و شفاف است و همانطور که می بینید سنگ مورد استفاده دیگری که روی برگ ها قرار گرفته به رنگ سفید است. این ایده هم می تواند در کاهش قیمت نیم ست جواهرتان موثر واقع شود. در مدل شماره 11 از طلای سفید، مروارید طبیعی و الماس استفاده شده است.

سرویس برلیان طرح مون‌لایت

خرید لاکچری‌ترین مدل‌های سرویس طلا عروس دیجی‌زرگر | hsaatchi اگر از طرفداران گردنبند ریویرا هستید، مطمئنا گردنبند عروس مروارید و مارکیز ریویرا را دوست خواهید داشت. این ست زیبا نیز در لیست جدیدترین سرویس های جواهر قرار دارد که به زیبایی با قطعات الماس گلابی شکل تزئین شده است و با انواع یقه مخصوصا یقه های هفت، قایقی و مربعی و … جهت خرید بهترین ، شیک ترین و با کیفیت ترین حلقه های ست میتوانید به فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر کاوه سپاهی مراجعه کنید و بهترین حلفه های ست را با مناسبت ترین قیمت تهیه کنید .

گردنبند طلا کارتیر

اما دغدغه بعدی که به هنگام خرید سرویس طلای عروس به سراغ خریداران می آید؛ اطلاع از بهترین مدل سرویس طلا فروشی است. امروزه جدیدترین و زیباترین انواع سرویس طلای عروس ساخته شده و در گالری ها به نمایش در آمده اند. ممکن است کسی سرویس طلا زرد و بدون نگین را بهترین مدل ممکن بداند. در مقابل، فرد دیگر، سرویس طلای سفید را پسندیده و آن را بهترین مدل خطاب قرار دهد.

  • ولی اگر پیش از رفتن به طلافروشی، بودجه خود را برآورد کرده و مدل مورد نظرتان را انتخاب کرده باشید، در زمان خود صرفه جویی نموده و دچار حاشیه و سردرگمی و احتمالا پشیمانی نخواهید شد.
  • یک نمونه بارز، سرویس طلا طرح لکسوس است که در عین سادگی، جلوه و شکوه تمام را به رخ می کشد.
  • بسته به سلیقه ای که دارید می توانید هر یک از سه قطعه را به دلخواه از سرویس تان حذف کنید.
  • از جمله مشخصات ظاهری برای تشخیص سنگ‌ها می‌توان به رنگ، شفافیت، جلا و ناخالصی‌های طبیعی اشاره نمود که البته این تشخیص تنها از عهده کارشناسان حرفه‌ای برمی آید.
  • دیجی زرگر، ویترین آنلاین طلا و جواهر کشور است که با هدف توسعه و تحول صنعت طلا و جواهر فعالیت خود را آغاز کرده است .
  • بنابراین اگر قرار به خرید سرویس طلا جدید عروس باشد؛ آنها ترجیح می دهند مدل هایی که ساده تر و شکیل تر هستند را انتخاب کنند.

برخی موارد مانند ترکیب طلای سفید و برلیان میان باقی ترکیبات محبوب‌تر و عامه پسندتر هستند و توجه عروس‌ خانم‌ها را بیشتر به خود جلب می‌کنند. همچنین سنگ‌های قیمتی رنگی کمتر در طراحی سرویس جواهرات عروس به‌ کار می‌روند، گرچه می‌تواند انتخابی خاص باشد و شما را از سایرین متمایز کند. پیشنهاد ما به شما این است که توجه آن چنانی به مد و ترندهای روز نداشته باشید؛ چیزی را انتخاب کنید که در عین سادگی، به شما بیاید.