اتاق فرار های تاریخی-آل اسکیپ

مجموعه بارکد اسکیپ، با طراحی و ساخت بیش از 6 بازی اتاق فرار و شعب مختلف، یکی از مجموعه های اتاق فرار در Escape Room شهر تهران میباشد. چهار اتاق فرار در مجموعه اسکیپ رومیست در حال حاضر قابل رزرو هستند. اگر از ساکنین شرق تهران هستید و به‌دنبال یک هیجان گروهی می‌گردید، اتاق فرار توهم می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. در مجموعه اسکیپ مستر، 10 اتاق فرار مختلف وجود دارد که هر کدام دارای سبک و موضوع‌های مختلفی می‌شوند. پس از اینکه اسکیپ روم وارد ایران شد، ژانرهای مختلفی از آن را با داستان های ایرانی و مطابق با سلایق ایرانی ها طراحی نمودند. اما اکنون شهرهای زیادی از ایران مجموعه های مختلفی برای این بازی تدارک دیده اند.

  • معمولاً روال اسکیپ روم به گونه‌ای است که معماها در امتداد یک‌دیگر قرار دارند و شما با حل هر کدام از آن‌ها به معمای بعدی می‌رسید.
  • مجموعه اسکیپ روم توصیه کرده آن‌هایی که حداقل تجربه 5 بازی در اتاق فرارهای مختلف را داشته‌اند، برای انجام این بازی اقدام کنند و دلیل آن هم روند پیچیده بازی و گیم‌پلی سخت آن است.
  • بنا بر توصیفاتی که مجموعه اسکیپ روم از این اتاق فرار دارد، آرماگدون پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیزترین و بزرگ‌ترین اتاق فراری است که این مجموعه طراحی است.
  • با “ارسال دیدگاه جدید” به اسکیپ روم تاریخ گمشده امتیاز بدهید.
  • در هر صورت رفته رفته بازی اتاق فرار در ایران نیز محبوبیت زیادی پیدا کرد و بعد از مدت کوتاهی اتاق فرارهای مختلفی طراحی گشت.

این ایده در ژاپن صدا کرد و بلیط‌های برنامه‌های زنده تاکائو به سرعت فروش می‌رفت. محبوبیت این ایده به سرعت به سنگاپور، مجارستان‌، رومانی، سوئیس و بقیه کشورهای دنیا کشیده شد. این بازی در عمارتی انجام می شد که حدودا دارای 200 سال قدمت تاریخی بوده است.

داستان راز در مورد وکیلی شناخته شده و معروف به نام امین فتحی است که بسیاری او را بهترین وکیل مدافع چند دهه اخیر ایران می‌دانند. کسی که توانسته در طول سالیان فعالیتش، انسان‌های بی‌گناه بی‌شماری را تبرئه کند. امین فتحی همچنین شطرنج‌باز قهاری هم است که در مسابقات جهانی نیز اسم و رسمی به پا کرده.

اتاق فرار زار، یکی از بهترین دکورها را دارد و کاملا سبک جنوبی در آن رعایت شده است که همین موضوع شما را کاملا در فضای بازی قرار می‌دهد. چالش‌های مختلف، فضاسازی‌های گوناگون و معماهای متفاوت، در کنار دکور فوق‌العاده بازی و اکتور وهم‌انگیز آن، اتاق فرار زار را به یکی از ترسناکترین اتاق فرارها در ایران تبدیل کرده است. اتاق فرار زار، یکی از بهترین اتاق‌ های فرار تهران است که جوایز متعددی را هم از آن خود کرده است.

مجموعه اتاق فرار زون اسکیپ در اتاق فرارهای تهران

در پایین صفحه ورود مشخصات، روش پرداخت را انتخاب کنید و سپس دکمه ثبت را فشار دهید. تور کیش مورد علاقه تان را از صفحه تفریحات کیش انتخاب کنید. شب سیزدهم داستان زندگی مردم روستایی بسیار دور افتاده ای است. اهالی روستا در سیزدهم هر ماه منتظر هستند تا نفرین بلقیس، جان یکی از فرزندان اهالی را به چنگ آورد. مردم روستا هر سال تقاص مرگ بی رحمانه دختر بچه بلقیس به نام اختر را پس می دهند.

مجموعه اتاق فرار مایند میز

اتاق‌ های فرار از بهترین تفریحات هیجان‌انگیز و معمایی محسوب می‌شوند که شروع جدی آن‌ها از ژاپن بوده است. در بازی‌های اتاق فرار شما به تنهایی یا همراه دوستان و تیم خود وارد یک اتاق با معما و داستانی مشخص می‌شوید و طی مدت زمانی مشخص، باید معمای بازی را حل کنید و در نهایت از اتاق، فرار کنید. البته این بازی‌ها اکثرا از طریق هوش و خلاقیت حل می‌شوند و نیازی به زور و توان فیزیکی ندارند. در این مطلب از بلاگ لست سکند قصد داریم تا بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم به‌دنبال اتاق فرار ترسناک و هیجان‌انگیز می‌گردید، در ادامه با ما همراه باشید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به اتاق فرار دژاوو می باشد. دهه 1950، فناوری ها وارد زندگی روزمره انسان ها شدند و به دنبال این موضوع، مردم شروع به بازی با این سبک کردند. نقش اختراع پازل را نمی توان در تاریخ اسکایپ روم نادیده گرفت.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ نایت

اتاق فرار های تاریخی-آل اسکیپ